Bodrum Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Bodrum ar AFerry. Prāmji uz Bodrum, Turcijā, ir pieejami no Dodekanēsas salām. Jūs varat veikt prāmi uz Bodruma no Kos.

Bodruma Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Bodrum ir vada Dodekanēsas Flying Dolphins. Kad jūs meklēt prāmi uz Bodrum, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Bodruma prāmji ar Dodekanēsas Flying Dolphins ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bodrum būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Bodrum Prāmji
  • Bodrum Prāmji
  • Bodrum Prāmji

Par Bodrumas

Bodrumas ir populārs ģimenes kūrorts Turcijā, ar bagātīgu vēsturisko un kultūras mantojumu. Kaut arī pazīstams galvenokārt kā vasaras brīvdienu galamērķi, Bodrum kļūst arvien populārs ar apmeklētājiem citās sezonās. Iemeslu ir daudz, bet, iespējams, galvenokārt, ir iespēja baudīt tās atrakcijas vairāk cieši, izvairoties kņadas sezonas. Atšķirībā no daudzām atpūtas kūrortiem Bodrumas neaizver savas slēģi pēc vasaras beigām, bet turpina aktīvu gan mazāk traks dzīvi pati. Krāsains bazaars ir atvērti to plānotajās dienās, temperatūra patīkamas un vietējiem cilvēkiem ir vairāk laika, lai katram apmeklē viesis.

Bodrumas šodien ir moderns, kosmopolītisku brīvdienu kūrorts populārs ar ģimenēm un jaunākiem komplektu no visas pasaules. Tā ir izvēle galamērķis tiem, kas interesējas par bagāto vēsturisko mantojumu un dabas skaistumu reģionā, bet tās prestižā ranga ir piesaistījusi veselu plejādi zvaigznēm turku izklaides pasaulē. To var patiesi teikt, ka šī dažādība tās apmeklētājiem atbilst arī dažādas tās piedāvājumu.

skatīt zemāk Bodrumas prāmju grafiku informāciju, un mūsu pilnīga rokasgrāmata jomā.

Prāmji uz un no Bodrum

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Bodrum ar AFerry.

Dodecanese Flying Dolphins kuģi nodrošina ērtu sēdēšanu un panorāmas logi, kas ļauj jūs baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.

Bodrum Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Dodecanese Flying Dolphins

Bodrum Ferry Terminal, İskele Cd, Kumbahçe Mahallesi, 48400 , Turkey