Blue Star Ferries

Blue Star Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Blue Star prāmi uz milzīgu klāstu Grieķijas salām, ieskaitot Krētas Kiklādu salām un Dodecanese. Blue Star Ferries, ir viens no visvairāk labi zināms, un prestižākajiem prāmju kompānijām, kas darbojas Grieķijā un transportē miljoniem tūristu katru gadu klāja to labi aprīkoti mūsdienu prāmji uz brīvdienām Grieķijas salām. AFerry vienmēr lētas cenas Blue Star Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Blue Star Ferries Atēnu Pirejas, Paros, Santorini, Kos, Naxos, Rhodes, Paros, Iraklia, Krētā un daudz vairāk grieķu salām. Visiem Blue Star Ferries maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Blue Star Ferries grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visos maršrutos reģistrācija ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas, izņemot kemperu mikroautobusus Adrijas jūras maršrutos, kam jāreģistrējas ne vēlāk kā 3 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
506
Īsākais šķērsojums:
Iraklia - Schinoussa
5 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Blue Star Ferries Maršruti

    Borta Blue Star Ferries

    Ja rezervēt Blue Star prāmis jūs ceļot uz vienu no saviem astoņiem moderno gaisa kondicionieri prāmjiem, kas visi piedāvā pilnu borta iekārtām. Uz Blue Star 1 , tad Blue Star 2 , tad Blue Star Paros , tad Blue Star Naxos , tad Blue Star Ithaki , tad Superferry II , tad Blue Horizon un Diagoras .

    kuģa šie prāmji, kā arī dažādi kajītes un sēdvietu, tostarp aviokompāniju stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un naktsklubu. Par Blue Horizon Jūs varat baudīt peldbaseins un atklātā klāja bārs vasaras mēnešos. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.


    Vai jums Blue Star Ferries Atēnas Santorini maršrutā, Blue Star Ferries Piraeus Amorgos prāmju satiksme, Blue Star Ferries Piraeus Herakliona maršruts, tad Blue Star Ferries Piraeus Mykonos maršruts vai jebkurš cits maršruts no Blue Star Ferries, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu. Tātad, ko jūs gaida?