Blue Line prāmji

Blue Line prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Blue Line International ir starptautisks jūras kompānija, kas specializējas pasažieru un transportlīdzekļu starp Horvātiju un Itāliju. Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Blue Line prāmji uz Ankona, Split un Hvar. Skatīt zemāk jaunāko Blue Line prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Blue Line grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Blue Line prāmji Maršruti

   Borta Blue Line prāmju

   Blue Line komanda un personāls atbilst jūsu cerības brauciena laikā, piedāvājot jums pirmās klases pakalpojumu un augstākās kvalitātes gastronomijas pieredzi savās à la carte un pašapkalpošanās restorānos. Jūs atradīsiet arī citus piedāvājumus savos bāros un beznodokļu veikalos.

   Blue Line prāmji darbojas divas modernas un ērtas kuģus, uz Regina della Pace un Dalmācijas . Zilā līnija ir lētas cenas nozīmē, ka tas ir pirmais LOW COST jūrniecības uzņēmums Vidusjūrā.

   Izmantojot šo Low Cost modeli, Blue Line izdodas būt viens no visvairāk cenu konkurētspējīgu uzņēmumu Horvātijas -. Itālija ceļš ne tikai izmaksas par ceļojumu, bet arī salona naktsmītņu


   Kad esat ceļojis uz kuģa, jums būs nāk atpakaļ Blue Line ar smaidu uz jūsu sejas.