Birkenhead Northern Ireland Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Liverpool Birkenhead

Liverpool Birkenhead ir pilsēta Anglijā atrodas uz Wirral pussalā gar upes krastā Mersey un pretī pilsētas Liverpool. Vislabāk pazīstama kā ostas pilsēta, un tās kuģu būves 19.gadsimtā. Labi zināms orientieri ietver Birkenhead Parks, tās ieejas ir veidots uz tempļa Illysus Atēnās, un jūs varat atrast romiešu laivu piestātne, smilšakmens pagrabi un divi ezeri ar grezni tilta. Citas vietas, kuras vērts apmeklēt ir Bidston vējdzirnavas, kas atrodas uz kores aiz pilsētas un Birkenhead Priory vecākā stāv ēka uz Merseyside dibināta 1150. gada Woodside Ferry Terminal jūs varat arī apmeklēt īstu vācu U-laiva ar interaktīvo displeju, stāsta stāstu par Otrā pasaules kara vācu zemūdenes. Apmeklētāji var apskatīt savu apbrīnojamo interjeru un atklāt savus pārsteidzoši labi saglabājušies artefaktus, ieskaitot retu Enigma.

Par Ziemeļīrijas

Ziemeļīrija ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem. Tas ir slavens ar saviem draudzīgi cilvēki un dabas skaistumu.

Jebkura brīvdienas Ziemeļīrijas atstās jūs ar dzīves atmiņām. Ziemeļīrija ir arī iemērktas vēsturē no normandiešu pilis paliekas no agrīnās kristīgās ēras ieskaitot klosteri, abbeys, un, protams, Ķeltu krusti.

Ziemeļīrija ir slavena arī ar savu dzīvīgo burvīgs krodziņiem, kas ir lieliska vieta, kur iegūt garšu Ziemeļīrijas 21.gadsimtā.

Sēžot uz pinti Guinness bāros, piemēram, John Hewitt vai Crown Alkoholiskie dzērieni Saloon Belfāstā ir lieliska iespēja uzsākt sarunu ar kādu no draudzīgākā cilvēku jūs kādreiz atbilst.

Ziemeļīrija Travel Guide

Izpētīt neskarto zaļo ainavu vai izpildīt kādu no draudzīgākā vietējiem pasaules vienā no Belfāstas daudzajiem dinamiskas krodziņiem. Ziemeļīrija jūs atstāt jūs ar atmiņām pārliecināts mūžu.

Ja esat dabas mīļotājs, jums būs mīlestība Ziemeļīriju. Faktiski, pat ja jūs neesat, Ziemeļīrija dos jums iemīlēties ar dabu. Pure atpūtnieki meži, ezeri un upes būs jūsu elpa prom, un palīdzēt jums izvairīties spiedienu un celmus mūsdienu dzīvi. No Kebble dabas rezervāta par Rathlin salā uz pils Archdale grāfistē Fermenas, jums tiek garantēta būt vilināja vēstures un majestātiskumu Ziemeļīrijas laukos.