Bintan Resort Prāmji

Bintan Resort Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Bintan Resort prāmi uz Indonēziju un Singapūru. Bintan izmanto četras catermaran prāmjiem, katrs ar jaudu ap 300 sēdvietām. AFerry vienmēr lētas cenas Bintan Resort Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Bintan Resort prāmjiem uz Tanaheraha un Bandar BentanTelani. Skatīt zemāk jaunāko Bintan prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Bintan grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Bandar BentanTelani - Tanah Merah
1 h
Populārākais maršruts:

Bintan Resort Prāmji Maršruti

    Uz klāja Bintan Resort prāmjiem

    Ja gadās justies izsalcis, bet uz klāja, izskatās ne tālāk par Bintan Resort Ferries Deli, kur jūs atradīsiet plašu uzkodas un atspirdzinājumus. Lai vēl vairāk uzlabotu savu pieredzi ar Bintan Resort Ferries, jaunināt uz premium Emerald klasē - tas dos jums piekļuvi plašām vietām, bezmaksas karstie dzērieni un prioritātes iekāpšanas. Jūs varat izvēlēties, Emerald klases izvēloties savu izmitināšanas veidu.


    Vai jūs izmantojat Bintan Tanaheraha Bandar BentanTelani prāmi maršrutā, vai Bandar BentanTelani Tanaheraha prāmju pakalpojumu jūs neizbēgami ir relaksējoša un patīkams ceļojums.

    Video

    Bintan Resort Prāmji YouTube Video