Prāmis uz Bilbao

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bilbao Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Bilbao ar AFerry. Prāmji uz Bilbao, Spānijā, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Bilbao no Portsmouth.

Bilbao prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Bilbao darbina ar Brittany Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Bilbao, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Santander, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Bilbao prāmji ar Brittany Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bilbao būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Portsmouth - Bilbao
(Brittany Ferries)
389 €
  • Rezervēts: Tr, 2.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 11.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Prāmis uz Bilbao
  • Prāmis uz Bilbao
  • Prāmis uz Bilbao

Par Bilbao

Bilbao Spānijas lielākā ostas un 6. lielākā pilsēta pilsēta, atrodas centrā Basku zemes, un ir laba vieta, lai redzētu reģionus objektiem.

prāmju osta Bilbao atrodas centrā Eiropas Atlantijas okeāna piekrastē, no austrumu pusē Biskajas līcī. Šī izdevīgā ģeogrāfiskā atrašanās vieta ļauj ostu Bilbao saistīt ar galvenajām starptautiskajām ostām, īpaši saista gan ar Amerikas kontinentu un Eiropas ziemeļos.

Pēc 700 gadiem darbojas kā ostas, mūsdienās vairāk nekā 200 jūras pakalpojumi saistīt Bilbao ar 500 ostām pasaulē. No Bilbao osta atbilst augstākajiem darbības jaudas prasības. Pērn osta Bilbao apstrādā vairāk nekā 110000 pasažieru.

Ņemot prāmi no ostas Portsmouth līdz Bilbao ļauj jums nav jābrauc tālsatiksmes ceļot pa Franciju. Kā lielāko pilsētu Spānijas ziemeļos, Bilbao ir lieliska vieta, kur jums būtu notiek tālāku braucienu uz Spāniju. Jūs varat rezervēt Bilbao prāmju biļetes šeit AFerry.

Prāmji uz un no Bilbao

Brittany Ferries laivas piedāvājam ērtas atpūtas zonas, interneta piekļuves un dažādi bāri un restorāni. Jūs atradīsiet arī kinoteātri, bērnu izklaides un disko klubi uz klāja dažiem kuģiem. Tas viss nozīmē, ka jūs nekad nebūs garlaicīgi klāja Brittany Ferries prāmja!

Bilbao prāmju osta Services

Bilbao Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.


Tātad, ko jūs gaida? Rezervējiet prāmi uz vai no Bibao droši, viegli un ātri ar AFerry! Lai iegūtu vairāk informācijas par ceļojumu uz Spāniju ar prāmi no Lielbritānijas skatiet Anglijas uz Spāniju prāmju maršrutus lapu.

Getting Bilbao

Ostas termināls Bilbao ostā ir pieejama gan no rietumiem (Santander) un austrumu (Madrides un Barselonas), izmantojot A8. Veikt N644 izslēdziet un sekot šo ceļu uz Bilbao prāmju ostas.

Bilbao Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Terminal de Brittany Ferries, Puerto de Bilbao, Muelle A3, Zierbena, 48508, Spain