Bilbao uz Portsmouth Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    23 h 45 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Bilbao Portsmouth cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Bilbao Portsmouth prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bilbao uz Portsmouth. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bilbao Portsmouth maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bilbao Portsmouth prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bilbao Portsmouth ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bilbao

Bilbao Spānijas lielākā ostas un 6. lielākā pilsēta pilsēta, atrodas centrā Basku zemes, un ir laba vieta, lai redzētu reģionus objektiem.

prāmju osta Bilbao atrodas centrā Eiropas Atlantijas okeāna piekrastē, no austrumu pusē Biskajas līcī. Šī izdevīgā ģeogrāfiskā atrašanās vieta ļauj ostu Bilbao saistīt ar galvenajām starptautiskajām ostām, īpaši saista gan ar Amerikas kontinentu un Eiropas ziemeļos.

Pēc 700 gadiem darbojas kā ostas, mūsdienās vairāk nekā 200 jūras pakalpojumi saistīt Bilbao ar 500 ostām pasaulē. No Bilbao osta atbilst augstākajiem darbības jaudas prasības. Pērn osta Bilbao apstrādā vairāk nekā 110000 pasažieru.

Ņemot prāmi no ostas Portsmouth līdz Bilbao ļauj jums nav jābrauc tālsatiksmes ceļot pa Franciju. Kā lielāko pilsētu Spānijas ziemeļos, Bilbao ir lieliska vieta, kur jums būtu notiek tālāku braucienu uz Spāniju. Jūs varat rezervēt Bilbao prāmju biļetes šeit AFerry

Par Portsmouth

Portsmouth ir Lielbritānijas vienīgā salas pilsēta, kas atrodas uz Portsea Island. Docklands platība Portsmouth jau sen ir svarīgi Karaliskās flotes (un, starp citu, mājvieta pasaules vecākajām sausajā dokā), un ir dažādi mūsu kājām un laivu ekskursijas, kas dos jums ieskatu pilsētas pagātni. Waterfront ir saņēmis daudz nepieciešamo renovācijas pēdējo desmit gadu laikā. Viens rezultāts ir Spinnaker Tower, ko var skaidri uzskatīt par ievadāt ostā.