Bilbao uz Angliju Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Bilbao

Bilbao Spānijas lielākā ostas un 6. lielākā pilsēta pilsēta, atrodas centrā Basku zemes, un ir laba vieta, lai redzētu reģionus objektiem.

prāmju osta Bilbao atrodas centrā Eiropas Atlantijas okeāna piekrastē, no austrumu pusē Biskajas līcī. Šī izdevīgā ģeogrāfiskā atrašanās vieta ļauj ostu Bilbao saistīt ar galvenajām starptautiskajām ostām, īpaši saista gan ar Amerikas kontinentu un Eiropas ziemeļos.

Pēc 700 gadiem darbojas kā ostas, mūsdienās vairāk nekā 200 jūras pakalpojumi saistīt Bilbao ar 500 ostām pasaulē. No Bilbao osta atbilst augstākajiem darbības jaudas prasības. Pērn osta Bilbao apstrādā vairāk nekā 110000 pasažieru.

Ņemot prāmi no ostas Portsmouth līdz Bilbao ļauj jums nav jābrauc tālsatiksmes ceļot pa Franciju. Kā lielāko pilsētu Spānijas ziemeļos, Bilbao ir lieliska vieta, kur jums būtu notiek tālāku braucienu uz Spāniju. Jūs varat rezervēt Bilbao prāmju biļetes šeit AFerry.

Par Anglijas

Anglija katru gadu piesaista daudzus apmeklētājus ar savu daudzveidīgo kultūru, dažādas ainavas un bagātu vēsturi.

Daudzi tūristi pieturēties Londonā ar tās daudzajām bezmaksas muzejiem un pasaules slavenākajiem pieminekļiem, piemēram, Big Ben, bet Anglijā ir daudz ko piedāvāt jums papildus kapitālu. Vai ne tikai stick uz Londonu nākamreiz jūs apmeklējat.

Ir daudz vairāk, lai Anglijā nekā galvaspilsētā. Labākais veids, kā izpētīt to? Ar savu auto, protams.

Neaizmirstiet Anglijā ir mājvieta Manchester - dzimtene Oasis un mājās divi no Eiropas lielākajiem futbola komandu, kā arī pasaules slaveno universitātes pilsētās Oksfordas vai Kembridžas.