Big Cat Green Island Reef Cruises

Big Cat Green Island Reef Cruises
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat pasūtīt Big Cat Green Island Reef Kruīzi ar AFerry. Neviens ceļojums uz Kērnsu ir pabeigta bez pēta Lielais Barjerrifs - viens no septiņiem dabas brīnumiem pasaulē. Ar Big Cat Green Island Reef Cruises, jūs varat izvēlēties no pilnas dienas un pusi dienas kruīzi, kas ļauj trubiņa, nirt un peldēties kristāldzidrajā ūdenī, baudīt skatīšanās ekskursijas no laivas, un pat atpūsties smilšainajā pludmalē.

skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu Big Cat Green Island Reef Cruises grafiku informācijas un labākās cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Big Cat Green Island Reef Cruises Maršruti

   Uz kuģa ar Big Cat Green Island Reef Cruises

   The Big Cat Green Island Reef Cruises flote sastāv no divām laivām; Big Cat un Reef Rocket .

   Big Cat ir 35 metru katamarānu darbojas visas dienas kruīzi. Kuģis ir gaisa kondicionieri, un ir plašas kajītes. Pēc docking Green Island, gardas bufetes pusdienas ir pieejamas, un tur ir borta bārs.

   Reef Rocket ir 24 metru katamarānu un darbojas ar pusi dienas kruīzi. Kuģis ir ātrgaitas un gaisa kondicionieri.


   Vai jūs veikt pusi dienas ekskursiju, vai vienas dienas ceļojumu, jums ir pienākums ir pārsteidzošs pieredzi pēta Lielo Barjerrifu ar Big Cat Green Island Reef Tours!