Berneray uz Leverburga Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Berneray lai Leverburga prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Berneray līdz Leverburga. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Berneray lai Leverburga maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Berneray lai Leverburga prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Berneray lai Leverburga ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Berneray

Berneray platuma grādi ir ļoti līdzīgs skandināvu platuma kur vasaras mēnešos ir ārkārtīgi garas dienas, un mēdz būt siltāks, siltais gaiss plūst cauri Berneray pateicoties tās atrašanās vietu un temperatūra reti iet zem sasalšanas . Otrs faktors apmeklējot Berneray ir žilbinošas displeju no "Northern Lights"; trūkums gaismas piesārņojuma par šo attālo salu padara to ideāli, lai skatītos šo iespaidīgo notikumu, kā arī citu astronomisko funkcijas.

Berneray ir pusmēness formas smilšu pludmale ir iespējams, viena no skaistākajām pludmalēm Skotijā. "Machair" platība Berneray ir iezīme salas ar visdažādākos ziedu un savvaļas augu uz displeja.

Par Leverburga

Ir arī niršanas iespējas pie Rodel no Stassa, vraks no tvaikonis Stassa kurus interesē kādā zemūdens pieredzi. Neatkarīgi no tā, daudz kruīzi ir pieejami arī no Leverburga gar krastu Isle of Harris ar neskaitāmām balto smilšu pludmalēm, jūsu rīcībā.

ietvaros centrā Leverburga, ir mini tirgus vieta, kur jūs varat atrast, pārtikas veikals, amatniecības veikals, kafejnīca un pasta nodaļā.