Berneray Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Berneray ir maza saliņa Ārējās Hebridu Skotijā. Berneray ir vienīgā apdzīvotā sala ar skaņu Harris, izņemot Boreray ar tikai viens cilvēks, kas dzīvo uz salas. Berneray platība ir aptuveni 10 kvadrātkilometrus kopumā. Berneray joprojām ir viens no daudzajiem mierīgajā un neskartas salas trūkuma dēļ industrializācija un norēķinu.

  • Berneray Prāmji
  • Berneray Prāmji
  • Berneray Prāmji

Berneray ostu iekārtām

Ir bezmaksas pašvaldība autostāvvietu tikai 10 metru attālumā no termināla. Ostas ir bez uzraudzības, tomēr ir uzgaidāmā telpa, kas var uzņemt līdz 24 cilvēkiem. Tuvākās veikali un bankomāti atrodas pilsētas centrā, kas atrodas tikai 300 metru attālumā no prāmju termināla.


Par Berneray

Berneray platuma grādi ir ļoti līdzīgs skandināvu platuma kur vasaras mēnešos ir ārkārtīgi garas dienas, un mēdz būt siltāks, siltais gaiss plūst cauri Berneray dēļ tā vieta un temperatūra reti iet zem sasalšanas. Otrs faktors apmeklējot Berneray ir žilbinošas displeju no "Northern Lights"; trūkums gaismas piesārņojuma par šo attālo salu padara to ideāli, lai skatītos šo iespaidīgo notikumu, kā arī citu astronomisko funkcijas.

Berneray ir pusmēness formas smilšu pludmale ir iespējams, viena no skaistākajām pludmalēm Skotijā. "Machair" platība Berneray ir iezīme salas ar visdažādākos ziedu un savvaļas augu uz displeja.

Berneray Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Berneray Ferry Terminal, Isle of Berneray, HS6 5BD, Scotland