Bergen uz Hirtshals Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 5 krustojumi katru nedēļu
    18 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bergena uz Hirtshals prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bergenas līdz Hirtshals. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bergenas uz Hirtshals maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bergenas uz Hirtshals prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bergen uz Hirtshals ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bergenā

Bergenas pilsēta tika dibināta 1070 karalis Olafs III un sākotnēji tika saukta Bjorgvin; Tagad Bergen ir mājvieta aptuveni 225000 iedzīvotāju. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijas un tika godināti ar titulu Eiropas kultūras galvaspilsēta 2000. Bergenā lepojas ar daudzām populāri apskates objekti, tai skaitā Floybanen (trošu dzelzceļš), Edvarda Grīga muzejā, Hanzas muzejs, Zivju tirgus un Bergena akvārijs, kas ir viena no labākajām un plašām kolekcijām jūras faunu Eiropā.

Floybanen, trošu dzelzceļa, jūs aizvedīs no pilsētas centra (150 metru attālumā no zivju tirgus) uz augšu no kalna Floyen pie 320 metrus virs jūras līmeņa. Tur jūs varat baudīt lielisku skatu uz apkārtējo salu un staigāt pa daudziem ceļiem ap kalnu un ezeru. Troldhaugen, Edvarda Grīga muzejs, bija mājas Nina un Edvards Grīgs. Šis pievilcīgais Šveices stila ēka tika uzcelta 1884-85, ar skatu uz ezeru Nordaas.

Par Hirtshals

Vietas, lai redzētu, bet Hirtshals ietver Nordsøen Oceanarium, viens no lielākajiem akvārijiem Eiropā ar kolekciju 70 dažādu sugu, un 35 metru augstu Hirtshals BDR bāku, kas celta 1860 .