Bergen Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bergen Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Bergenu ar AFerry. Prāmji uz Bergenu, Norvēģijā, ir pieejami no Dānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Bergenu no Hirtshals.

Bergen prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Bergenas darbina ar Fjord Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Bergenu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Kristiansand, Langesund un Larvik, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Bergen prāmji ar Fjord Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bergenu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Bergen Prāmji
  • Bergen Prāmji
  • Bergen Prāmji

Par Bergenā

Bergenas pilsēta tika dibināta 1070 karalis Olafs III un sākotnēji tika saukta Bjorgvin; Tagad Bergen ir mājvieta aptuveni 225000 iedzīvotāju. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijas un tika godināti ar titulu Eiropas kultūras galvaspilsēta 2000. Bergenā lepojas ar daudzām populāri apskates objekti, tai skaitā Floybanen (trošu dzelzceļš), Edvarda Grīga muzejā, Hanzas muzejs, Zivju tirgus un Bergena akvārijs, kas ir viena no labākajām un plašām kolekcijām jūras faunu Eiropā.

Floybanen, trošu dzelzceļa, jūs aizvedīs no pilsētas centra (150 metru attālumā no zivju tirgus) uz augšu no kalna Floyen pie 320 metrus virs jūras līmeņa. Tur jūs varat baudīt lielisku skatu uz apkārtējo salu un staigāt pa daudziem ceļiem ap kalnu un ezeru. Troldhaugen, Edvarda Grīga muzejs, bija mājas Nina un Edvards Grīgs. Šis pievilcīgais Šveices stila ēka tika uzcelta 1884-85, ar skatu uz ezeru Nordaas.

Prāmji uz un no Bergenas

Fjord Line Jūs brauksiet uz MS Bergensfjord , kur jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu un naktsmītnes . Uz kuģa, jūs atradīsiet arī bufetes restorāns ar karsto un auksto ēdienu, itāļu restaraunt kā arī kafejnīca, kurā pasniedz karstos un aukstos dzērienus un uzkodas.

Bergena ostas iekārtām

Bergen Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas. Termināls ērtībās ietilpst karsto/auksto dzērienu tirdzniecības automāts, tualetes, bagāžas glabātuve, kā arī invalīdiem iespējas.

Nokļūšana Bergenu

Ja atkāpties ziemā, iesakām pārbaudīt, ceļus un laika informāciju, kā arī atbilstošu prasību par savas automašīnas riepām.

Ja Jūs braucat no Oslo, veikt autoceļa RV7 un sekot to caur Gol un Eidfjord uz Bergenu. Prāmju ostas ir labi iezīmētas.

Bergen prāmju osta atrodas piecu minūšu gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas un autoostas Stromgaten.

Bergen Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fjord Line

Nøstegaten 30, 5010 Bergen,Hurtigruteterminalen, Norway