Bergen Dānijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bergenā

Bergenas pilsēta tika dibināta 1070 karalis Olafs III un sākotnēji tika saukta Bjorgvin; Tagad Bergen ir mājvieta aptuveni 225000 iedzīvotāju. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijas un tika godināti ar titulu Eiropas kultūras galvaspilsēta 2000. Bergenā lepojas ar daudzām populāri apskates objekti, tai skaitā Floybanen (trošu dzelzceļš), Edvarda Grīga muzejā, Hanzas muzejs, Zivju tirgus un Bergena akvārijs, kas ir viena no labākajām un plašām kolekcijām jūras faunu Eiropā.

Floybanen, trošu dzelzceļa, jūs aizvedīs no pilsētas centra (150 metru attālumā no zivju tirgus) uz augšu no kalna Floyen pie 320 metrus virs jūras līmeņa. Tur jūs varat baudīt lielisku skatu uz apkārtējo salu un staigāt pa daudziem ceļiem ap kalnu un ezeru. Troldhaugen, Edvarda Grīga muzejs, bija mājas Nina un Edvards Grīgs. Šis pievilcīgais Šveices stila ēka tika uzcelta 1884-85, ar skatu uz ezeru Nordaas.

Par Dāniju

Šī Skandināvijas valsts Dānijas atrodas uz ziemeļiem no Vācijas.

Dānija ir skaista valsts sulīgs zaļā lauku un pauguriem. Dānijā ir svaiga klimats un daudz, lai apmeklētājs redzēt un darīt, tostarp populāro Hansa Kristiana Andersena muzeju Odenses un dinamiskas kultūras un vēstures valsts galvaspilsētā Kopenhāgenā.

Jitlandes jūs varat atrast Legoland kas padara lielisku dienu, kas paredzēti bērniem. Ja vēlaties, lai izpētītu vairāk dzīves izmēra arhitektūra varat apmeklēt tuvējo ciematu Ebeltoft, kas ir bruģētas ielas un Pildrežģu mājas.

Ceļojumi uz ziemeļiem, un jūs atradīsiet pludmales kūrortiem Lokken un Lonstrup, kas ir slavens ar saviem mākslas jūras ainavām.