Beppu Osaka Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    11 h 50 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Beppu Osaka prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Beppu Osaka. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Beppu Osaka maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Beppu Osaka prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Beppu Osaka ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Beppu

Jūs nevarat doties uz Beppu un apiet karstu atsperes - tas ir pašā centrā visam pilsētā. Jūs, protams, var peldēties karstajos avotos (un jums pilnīgi vajadzētu!), Bet arī to, ka jūs varat baudīt ēdienus, kas pagatavoti pa dabas tvaika vai vienkārši baudīt briļļu atsperes, kas ir pārāk karsts, lai peldēties (pazīstams kā Hells no Beppu).

Beppu ir aizraujošu akvāriju un burvīgo pērtiķu parku. Apvienojumā ar braucienu uz karstajiem avotiem, jūs tiešām var būt bijību dabas brīnumus Japāna ir piedāvāt.

Par Osaka

Osaka ir mājvieta daudzām izklaides un skatuves mākslas vietās, tai skaitā Nacionālajā Bunraku teātrī, kur tiek veikta tradicionālās leļļu lugas. Jūs varat arī uzzināt par kultūru Japānas pagātni un tagadni, apmeklējot Nacionālo mākslas muzeju, kurā atrodas darbu no pēckara.

Profesionālais sports ir milzīgs Osakā, un sporta fani ir plašs izvēle sporta skatīties. Pilsētas mājas divi profesionāli beisbola komandas, viena basketbola komanda, un tur, protams, Sumo cīņas, ja jūs vēlaties, lai noskatītos kaut kas unikāls, Japānā.

Tātad, rezervēt prāmi uz Japānu, vienkārši un droši ar AFerry!