Beppu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Beppu Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Beppu ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Beppu Osakā.

Beppu Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Beppu ir vada Sunflower Ferry. Kad jūs meklēt prāmi uz Beppu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Beppu prāmji ar Sunflower Ferry ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Beppu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Beppu Prāmji
  • Beppu Prāmji
  • Beppu Prāmji

Par Beppu

Beppu ir pilsēta uz salas Kyushu Japānā. Slavens karstajiem avotiem, un Beppu tornis, Beppu atrodas ziemeļu pusē, Kyushu, kas ir uz dienvidiem no kontinentālajā Japānā. Jūs nevarat doties uz Beppu un apiet karstu atsperes - tas ir pašā centrā visam pilsētā. Jūs, protams, var peldēties karstajos avotos (un jums pilnīgi vajadzētu!), Bet arī to, ka jūs varat baudīt ēdienus, kas pagatavoti pa dabas tvaika vai vienkārši baudīt briļļu atsperes, kas ir pārāk karsts, lai peldēties (pazīstams kā Hells no Beppu).

Beppu ir aizraujošu akvāriju un burvīgo pērtiķu parku. Apvienojumā ar braucienu uz karstajiem avotiem, jūs tiešām var būt bijību dabas brīnumus Japāna ir piedāvāt.

Prāmji uz un no Beppu

Ferry Sunflower darbojas lielus kruīza kuģus ar virkni izmitināšanas iespējas uz kuģa. Shared tūristu apmešanās vieta ir labi piemērota, lai backpackers, bet, ja jūs vēlaties, tur ir daudz privāto kajītes pieejama komplektā ar visām ērtībām jūs varētu sagaidīt, lai atrastu viesnīcā.

Jūs atradīsiet klasisko japāņu ēdienu uz kuģa ar prāmju saulespuķu un skatu uz Japānas piekrasti.

Beppu Port Saimniecība

Beppu Prāmju termināla ēka ir liela un nami visas iespējas jūs varētu sagaidīt no mūsdienu prāmju ostas. Restorāni, kafejnīcas, lielveikals, pasts biroja un arkādes atrodas tikai īsa gājiena attālumā atrodas Beppu Downtown.

Nokļūšana Beppu

Beppu prāmju osta atrodas tikai 15 minūšu attālumā no JR Beppu dzelzceļa stacijas. Tuvākā autobusu pietura atrodas prāmju ostas ir "Beppu Kanko-KO Nr.3 Port Kansai Kisen Mae". Alternatīvi, taksometri ir pieejami no JR Beppu dzelzceļa stacijas, un tas aizņems apmēram 10 minūtes.

Ja ceļojat ar automašīnu, Beppu prāmju osta ir 15 minūšu attālumā no Oita Expressway Beppu IC.

Beppu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sunflower Ferry

9-1 Shiomi-cho, Beppu City, Oita Prefecture, Japan