Bella Bella Prince Rupert Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Bella Bella Prince Rupert prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bella Bella uz Prince Rupert. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Bella Bella uz Prince Rupert maršrutam ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bella Bella uz Prince Rupert prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bella Bella Prince Rupert ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bella Bella

Bella Bella dibināta starp 1897. un 1903. gadā atrodas uz ziemeļu daļā Campbell Island, British Columbia, Canada. Bella Bella, kas pazīstams arī kā Waglisla nozīmē upi uz pludmali, ir mājvieta nereģistrēta kopienu un Indijas rezerves kopienā Heiltsuk kas atrodas Bella Bella Indijas Rezervju Nr.1 austrumu krastā Campbell Island.

Par Prince Rupert

Prince Rupert ir pilsēta Kaien salas Britu Kolumbijā, Kanādā, nosaukts pēc Prince Rupert Reinu, pirmo gubernatoru Hudzonas līča Company. Prince Rupert ir lieliska vieta tiem, kam patīk izjust lielu ārā, un platība ir daudz pārgājienu takas, lai iegūtu tevi ainavā. Vislabāk zināmais no tiem ir Butze Rapids, kur, ja jums laika tiesības, jūs varētu redzēt atpakaļgaitas krāces un varbūt pat daži Hardy kayakers "sērfošanu" viņiem. McClymont Trail ir vēl viens favorīts taka, labāk piemērota tiem, kas izvēlas savu pārgājienu nedaudz vairāk nesteidzīgs, bet Metlakatla Wilderness Trail ir pārsteidzošs trases, sekojot krasta apmēram 7 jūdzes caur virkni tiltu un uzskats torņiem. Pārliecinieties, ka jums ir labs karti, atbilstošu apģērbu un drošības aprīkojumu, pirms jūs galvu ārā.