Bella Bella uz Port Hardy Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bella Bella uz Port Hardy prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bella Bella līdz Port Hardy. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Bella Bella uz Port Hardy maršrutam ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bella Bella uz Port Hardy prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bella Bella uz Port Hardy ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bella Bella

Bella Bella dibināta starp 1897. un 1903. gadā atrodas uz ziemeļu daļā Campbell Island, British Columbia, Canada. Bella Bella, kas pazīstams arī kā Waglisla nozīmē upi uz pludmali, ir mājvieta nereģistrēta kopienu un Indijas rezerves kopienā Heiltsuk kas atrodas Bella Bella Indijas Rezervju Nr.1 austrumu krastā Campbell Island.

Par Port Hardy

Port Hardy atrodas uz ziemeļu galu Vancouver Island, British Columbia, Canada. Tas ir sākuma punkts Cape Scott Provincial Park, North Coast Trail un BC jūras Trail. Port Hardy sākotnēji tika nosaukts pēc viceadmirālis sers Thomas Masterman Hardy, kurš bija kapteinis H.M.S. Victory. Port Hardy ir sadraudzības ar Numata Japānā.