Belfast uz Stranraer Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Darba labāko cenu par jūsu Belfāstas uz Stranraer prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Belfāstas uz Stranraer. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Belfast uz Stranraer maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Belfāstas uz Stranraer prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Belfāsta uz Stranraer ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Belfast

Belfast ir skaista pilsēta ieskauj augsti kalni un jūra. Belfast ir pilsēta pilna ar lielisku Viktorijas ēku, zaļojošo parku un burvīgs krodziņiem.

No Belfast prāmju ostas, jūs varat viegli sasniegt pilsētas centru un daudzus veikalus un iepirkšanās centriem. Sestdienu rītos atradīsiet Farm & Specialty pārtikas tirgus, un piektdien, 23 jūras veltes stendiem Market. Uz dienvidiem no pilsētas ir daudz šiks dizaineru veikaliņi un daudz kafejnīcu.

Belfast ir dažādas atrakcijas bērniem, piemēram, Odyssey kompleksa un Belfāstas Zooloģiskais dārzs, kā arī daudzi interesanti muzeji, teātri un festivālus pieaugušajiem too. Alternatīvi, jūs varētu vienkārši staigāt pa Belfāstas Viktorijas ielās un atklāt vēsturi šo aizraujošu pilsētu.

Par Stranraer

Stranraer ir pilsēta, kas atrodas uz dienvidiem rietumu Skotijā, pie galvas Loch Ryan. Stranraer ir mazāks nekā 2 stundu brauciena attālumā no Glāzgovas un ir tuvu angļu robežas. Stranraer ir otrā lielākā pilsēta Dumfries un Galloway reģionā ar aptuveni 13000 iedzīvotāju.

Stranraer ir daudz ko piedāvāt apmeklētājs, ieskaitot Stranraer muzejā, kas atrodas Vecā rātsnama. Stranraer ir lieliska vieta, kur palikt, ja jūs vēlaties, lai izpētītu apkārtni, kā tas ir arī saistīts ar pārējo Skotiju un Angliju, pa ceļu un dzelzceļu. Coach pakalpojumus no Stranraer doties uz Glasgow, Londonā, Birmingemā un Mančestrā arī citās vietās.