Belfast uz Scotland Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Belfast

Belfast ir skaista pilsēta ieskauj augsti kalni un jūra. Belfast ir pilsēta pilna ar lielisku Viktorijas ēku, zaļojošo parku un burvīgs krodziņiem.

No Belfast prāmju ostas, jūs varat viegli sasniegt pilsētas centru un daudzus veikalus un iepirkšanās centriem. Sestdienu rītos atradīsiet Farm & Specialty pārtikas tirgus, un piektdien, 23 jūras veltes stendiem Market. Uz dienvidiem no pilsētas ir daudz šiks dizaineru veikaliņi un daudz kafejnīcu.

Belfast ir dažādas atrakcijas bērniem, piemēram, Odyssey kompleksa un Belfāstas Zooloģiskais dārzs, kā arī daudzi interesanti muzeji, teātri un festivālus pieaugušajiem too. Alternatīvi, jūs varētu vienkārši staigāt pa Belfāstas Viktorijas ielās un atklāt vēsturi šo aizraujošu pilsētu.

Par Skotijas

Skotija ir bagāta un dinamiskas kultūru un vēsturi, kas iepriecina un interesē daudzus apmeklētājus, kas ceļo uz apgabalu katru gadu.

Skotija galvenie pilsētas vienmēr ir vērts apmeklēt . Edinburga ir galvaspilsēta un vieta Skotijas Parlamenta. Tas ir arī vēsturiska pilsēta, komplektā ar pili, seno Universitāte un Royal Mile

Apmeklējiet Edinburgu kultūras un vēstures izglītību. apmeklēt viduslaiku vecpilsētu vai apbrīnot Gruzijas arhitektūru vairāk mūsdienu pilsētas rajonos.

Ja, kad jūsu apmeklējumu tiesības jums var būt iespēja noķert pasaulslaveno Edinburgas festivālu, mākslas un kultūras festivāls kas ir populārs ar cilvēkiem visā pasaulē.

Edinburga ir pilsēta, kurā J.K Roulinga rakstīja lielāko Harija Potera grāmatām, kuras pēc tam tika veikti uz pasaules slaveno fugasa bumba filmas.