Prāmis uz Belfāstu

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Belfast Maršruti

Ferries Belfāstā Ziemeļīrijā, buru no Liverpūles Birkenhead Anglijā, Cairnryan Skotijā un Douglas par Isle of Man. Par maršruti ir vada divi uzņēmumi: Stena Line un Mena Tvaika pakešu Company.

Ūdens ilgums ir:

Burāšanas ilgums ar Stena Line par Cairnryan-Belfāstas pakalpojumu ir no 2 stundas 15 minūtes, ar līdz pat 6 ikdienas krustojumu. Par Liverpool-Belfāstas pakalpojumu no 8 stundām ar ne vairāk kā 2 dienas krustojumu.

Burāšana ilgums ar Isle of Man Steam Packet Company par Douglas-Belfāstas ekspluatācijā ir no 4 stundas un 45 minūtes. Tomēr pakalpojumu laiki ir aptuveni un pakļauti paisuma un laika apstākļiem, tāpēc mēs iesakām jums pārbaudīt burāšanas reizes veicot dzīvu citātu.

Mēs salīdzinām, lai jūs iegūtu vislabāko cenu:

Ja jūs meklēt prāmi uz Belfāstu, mēs arī veikt prāmju salīdzinājumu ar līdzīgiem ceļiem, piemēram, mēs arī parādīs Cairnryan-Larne rezultātus, kad jūs meklēt Belfast prāmi. Un, protams, mēs parādīsim milzīgs dažādu laiku un cenu, lai jūs varētu saņemt mūsu labāko piedāvājumu

.

Īpašie piedāvājumi

  • Prāmis uz Belfāstu
  • Prāmis uz Belfāstu
  • Prāmis uz Belfāstu

Borta jūsu Belfāstas Ferry ar Stena Line

Stena prāmju kursē starp Apvienoto Karalisti un Ziemeļīrija uz Liverpool Belfāstā maršrutā ir Stena Lagan un Stena Mersey . Gaišie un plašie kuģi piedāvā lielisku iepirkšanās kuģa, ērtas vietas, kur atpūsties un lieliska izvēle pārtikas un dzērienu.

Stena superferries kursē starp Skotiju un Ziemeļīriju (Cairnryan-Belfāstas) ir Stena superfast VII un Stena superfast VIII . Borta šiem superferries varat baudīt Ziemeļvalstu Spa, pāksts Lounge, dzīvojamā istaba un Taste restorāns. Plus bezmaksas Wi-Fi, bezmaksas filmas un ekskluzīva Stena Plus Lounge. Šie prāmji piedāvā ērtas jomas, kur atpūsties, lieliska izvēle pārtikas, iepirkšanās un izklaides, un, protams, siltā īru uzņemšanu.

jūs atradīsiet visas Stena Line prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visas borta iekārtas, jūs, iespējams, varētu sapņot, ieskaitot spēļu laukumi, veikali, wi-fi piekļuves , bāri, kafejnīcas un restorāni. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi.

Borta jūsu Belfāstas Ferry ar Isle of Man Steam Packet

atradīs visas Mena Tvaika pakešu prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un lielu borta iekārtām. Ja jūs ceļojat ar Isle of Man Steam Packet, jūs atradīsiet Ocean Avenue veikals pārdod dažādus produktus, tostarp laikrakstos un žurnālos. Ja jūs iedomātā kaut ko iekost ēst vai ātri dzēriens jūs atradīsiet arī izvēlēties bāri un restorāni kuģa. Tvaika Pakešu pavāri un darbinieki izmanto Fairtrade un vietējo produkciju no Menas nozīmē jūsu ēdiens ir ne tikai garšīgi, bet skats uz vidi too.

Belfast Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company Terminal, Albert Quay, Belfast., BT3 9SS, Northern Ireland

Stena Line

Victoria Terminal 2, West Bank Road, Belfast, BT3 9JL, Northern Ireland