Bejaia uz Marseille Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bejaia uz Marseļas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bejaia uz Marseļas. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bejaia uz Marseļas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bejaia Marseļa prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bejaia uz Marseļu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bejaia

Agrāk pazīstama kā Bougie un Bugia, Bejaia ir ostas pilsēta Ziemeļu Alžīrijā. Ar vēsturi, kas stiepjas līdz viduslaikiem, kad tas bija tas bija viens no turīgākajiem pilsētām Vidusjūras piekrastē un mājās ar lielu musulmaņu dinastiju, pilsēta ir okupēja Spānijas, tad turkiem un tad pēc tam franču. Pilsēta vienmēr bijusi virza tirdzniecības un iepazīstināja vaska sveci ārvalstu uzņēmējiem. Francijas nosaukums sveci ir vaska svece - tātad vecais franču nosaukumu pilsētai.

Šodien, ar iedzīvotāju skaitu vairāk nekā 900000 jūs noteikti atradīsiet daudz ko redzēt un darīt. Apmeklējiet Brise de Mer pakājē vecpilsētas un netālu no jūras lieliska vieta kafiju vai saldu piparmētru tēju. Kāpt uz augšu Cape Carbon, kuru raksturo viens no augstākajiem bākas pasaulē - skats būs jūsu elpa prom. Bejaia neļaus jums leju un ar pārpilnība viesnīcām, no kuriem izvēlēties, tas ir labi vērts uzturas ilgāk par dažām dienām.

Par Marseļas

Marseille pati par sevi ir galvenais centrs mākslas un vēstures, ar daudziem muzejiem un galerijām apmeklēt. Lielākā daļa no pilsētas objektiem var atrast 1., 2., 6. un 7. arrondissements. Tie ietver Old Port, bāka Sainte Marie, vēstures muzeju un daudz ko citu. Transporta un ap pilsētu ir vienkāršs, ar plašu tīklu autoceļu savieno Marseille uz ziemeļiem, austrumiem un rietumiem, dzelzceļa stacija ar tiešu satiksmi Nice, Tulūzā un Barselonā un plašu autobusu tīkls, kas kalpo par pilsētu un priekšpilsētu Marseļas.