Bejaia uz Franciju Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Bejaia

Agrāk pazīstama kā Bougie un Bugia, Bejaia ir ostas pilsēta Ziemeļu Alžīrijā. Ar vēsturi, kas stiepjas līdz viduslaikiem, kad tas bija tas bija viens no turīgākajiem pilsētām Vidusjūras piekrastē un mājās ar lielu musulmaņu dinastiju, pilsēta ir okupēja Spānijas, tad turkiem un tad pēc tam franču. Pilsēta vienmēr bijusi virza tirdzniecības un iepazīstināja vaska sveci ārvalstu uzņēmējiem. Francijas nosaukums sveci ir vaska svece - tātad vecais franču nosaukumu pilsētai.

Šodien, ar iedzīvotāju skaitu vairāk nekā 900000 jūs noteikti atradīsiet daudz ko redzēt un darīt. Apmeklējiet Brise de Mer pakājē vecpilsētas un netālu no jūras lieliska vieta kafiju vai saldu piparmētru tēju. Kāpt uz augšu Cape Carbon, kuru raksturo viens no augstākajiem bākas pasaulē - skats būs jūsu elpa prom. Bejaia neļaus jums leju un ar pārpilnība viesnīcām, no kuriem izvēlēties, tas ir labi vērts uzturas ilgāk par dažām dienām.

Par Franciju

Atklājiet fantastisku iepirkšanās, bagāta vēsture, ainavas mainās un pārsteidzošu ēdienu un vīnu. Francija sniedza pasaules šampanieti nekā 365 veidu sieru, un daži no pasaules slavenākajiem māksliniekiem. Veikt prāmi uz Franciju un atklāt Lielbritānijas mīļāko brīvdienu galamērķi.

Francija ir lielākā valsts Eiropā, kas piedāvā iespaidīgu dažādas dekorācijas, no kalnu grēdas Alpiem un Pirenejiem uz pievilcīgu upju ielejās Loire, Rhone un Dordogne un glaimot lauku Normandijā un Atlantijas okeāna piekrastē. Valstij ir dažas 1800 jūdzes no krasta līniju baudīt.

Laika bieži mainās visa gada garumā, jo Atlantijas ietekmē klimatu rietumu piekrastes rajonos no Luāras uz Basku reģionā. Gaidīt maigu klimatu un biežu lietus; tomēr vasarās var būt ļoti karsts un saulains. Apmeklējiet Francijas dienvidos, kur var baudīt silto Vidusjūras klimatu visā visa Riviera. Alternatīvi galvu iekšzemes Francijas nogāzes Pirenejiem vai Alpiem dažiem no pasaules labākajiem slēpošanas visu ziemu.

Nav noliegt, ka Francija ir zeme lielu kontrastu, kas piedāvā nebeidzamu izvēle vilinošs vietas, ko apmeklēt, bagātīgu daudzveidību ainavu, kulinārija, klimatā un cilvēkiem, ar izcilu kultūras mantojumu.