Bejaia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Bejaia ar AFerry. Prāmji uz Bejaia, Alžīrijā, ir pieejami no Francijas. Jūs varat veikt prāmi uz Bejaia no Marseļas.

Bejaia prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Bejaia tiek vada Algérie Ferries un Korsiku Linea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Bejaia, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Bejaia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Bejaia prāmji ar Algérie Ferries un Korsiku Linea ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bejaia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Bejaia Prāmji
  • Bejaia Prāmji
  • Bejaia Prāmji

Par Bejaia

Agrāk pazīstama kā Bougie un Bugia, Bejaia ir ostas pilsēta Ziemeļu Alžīrijā. Ar vēsturi, kas stiepjas līdz viduslaikiem, kad tas bija tas bija viens no turīgākajiem pilsētām Vidusjūras piekrastē un mājās ar lielu musulmaņu dinastiju, pilsēta ir okupēja Spānijas, tad turkiem un tad pēc tam franču. Pilsēta vienmēr bijusi virza tirdzniecības un iepazīstināja vaska sveci ārvalstu uzņēmējiem. Francijas nosaukums sveci ir vaska svece - tātad vecais franču nosaukumu pilsētai.

Šodien, ar iedzīvotāju skaitu vairāk nekā 900000 jūs noteikti atradīsiet daudz ko redzēt un darīt. Apmeklējiet Brise de Mer pakājē vecpilsētas un netālu no jūras lieliska vieta kafiju vai saldu piparmētru tēju. Kāpt uz augšu Cape Carbon, kuru raksturo viens no augstākajiem bākas pasaulē - skats būs jūsu elpa prom. Bejaia neļaus jums leju un ar pārpilnība viesnīcām, no kuriem izvēlēties, tas ir labi vērts uzturas ilgāk par dažām dienām.

Prāmji uz un no Bejaia

klāja Algerie Prāmji prāmju jūs pilnu modernām iekārtām. Jūs atradīsiet ēdamistaba ar pirmās un otrās klases iekārtām, ērtas atpūtas telpas, beznodokļu veikali, bāri un sauļošanās laukumu, kā arī televīzijas un vakara izklaides.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija ar flotes piecu pasažieru prāmjiem. Atkarībā no maršruta, jūs atradīsiet dažādus restorānus uz kuģa, bērnu jomās, bāriem iekšpusē un uz klāja un daži prāmjiem arī ir masāžas salonus.

Tātad, ko jūs gaida? Rezervējiet prāmi uz vai no Bejaia droši ar AFerry šodien.

Bejaia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Algerie Ferries

Gare Maritime de Bejaia, 06 000, Bejaia, Algeria

Corsica Linea

Gare Maritime de Bejaia, 06 000, Bejaia, Algeria