BC Prāmji

BC Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

BC Prāmji uzsāka savus prāmju pakalpojumus 1960.gadā ar divām laivām un aptuveni 200 darbiniekiem. Mūsdienās tas ir viens no pasaules lielākajiem un modernākajiem prāmju kompānijām, kas piedāvā šķērsošanu visu gadu kājāmgājējiem un motora pasažieriem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

 • From Port Hardy or Prince Rupert or Skidegate to Prince Rupert, Port Hardy or Skidegate
  Check in time is 2 hours prior to scheduled sailing.
 • Summer only: From the Northern Adventure (Skidegate to Prince Rupert) to Northern Expedition (Prince Rupert to Port Hardy) the cut-off time will be waived for the scheduled Route 10 & 11 connections in Prince Rupert.
 • From Port Hardy or Prince Rupert to a mid-coast destination (i.e. Bella Bella or Klemtu)
  check in time is 2.5 hours before scheduled departure.
 • From the mid coast (i.e. Bella Bella or Klemtu) to Port Hardy or Prince Rupert,
  check in time is 2 hours prior to departure.
 • From the Northern Adventure (RT 11) to Northern Expedition (RT 10) Summer schedule the cut-off time will be waived for the scheduled Route 10 & 11 connections in Prince Rupert.
 • From Port Hardy to Bella Coola
  check in time is 2.5 hours before scheduled departure.
 • From Bella Coola year round for sailings on the MV Nimpkish
  Check in at the BC Ferries dock a minimum of 60 minutes prior to the sailing time.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

BC Prāmji Maršruti

   Flote

   Atkarībā šķērsošanu un nepieciešamību, BC Prāmji ir dažāda veida prāmjiem, no 560 pēdu garš Spirit of British Columbia un gars Vancouver Island , kas var uzņemt līdz 2100 pasažieriem un 470 transportlīdzekļiem, uz 111 pēdu garš Nimpkish , kas var pārvadāt 133 cilvēkus un 16 transportlīdzekļus, kā maksimālā.

   BC Prāmji kuģiem, kas dodas uz Vankūveras salas, līča dienvidu salas un Sunshine Coast piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas, ar tipu un dažādība atkarībā no prāmja. Tomēr visi no tiem ir kaut kas kopīgs, tie nodrošina augstu klientu apmierinātības līmeni.


   Borta BC Ferries

   Borta BC Ferries jūs atradīsiet dažādas pārtikas produktu un dzērienu, atkarībā no kuģa, no visaptverošu-bufete, uz pašapkalpošanās restorānā vai kafiju un uzkodas. Neatkarīgi no tā, jums būs arī iespēja iegādāties suvenīrus, žurnālus un uzkodas uz kuģa veikalu.

   atpūsties un baudīt skatu no ārējiem klājiem vai galvenajām atpūtas zonu. Dažas sezonas reisi piedāvā Seawest Lounge, klusa telpa, kas ļauj baudīt mierīgu šķērsošanu. Uz kuģa ir arī interesants visu vecumu cilvēkiem.


   Un atcerieties

   Jūs varat ceļot ar kājām vai ar savu transportlīdzekli, BC Prāmji aizņem automašīnas, motocikli, utt.

   BC Prāmji kuģi ir paredzēti, lai viegli un ērti šķērsošanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ja jūs ceļojat ar ratiņkrēslu vai izmantot pastaigas palīdzību, lūdzu, padomu biļešu aģents, kad jūs ieradīsieties uz termināli, lai viņi var ļaut jums zināt, kur iet. Ieteicams ierasties terminālim ar vienu stundu iepriekš.

   Jūsu mājdzīvnieki ir atļauts ceļot uz klāja BC Prāmji, taču tie būs nepieciešams, lai paliktu uz transportlīdzekļu klājiem šķērsošanu laikā, izņemot guide suņiem un sertificētus palīdzības suņiem.

   ir roku soma pakalpojums ir pieejams par kājāmgājējiem gandrīz katrā maršrutā. Par katru posteni maksimālais svars ir 50lbs. Bagāžas būs jāmarķē un veikt atbilstošā koferis vai konteinerā. Vērtīgi un delikāts objektus, piemēram, sporta inventāru, netiek pieņemti.