Batam Singapūras Harbourfront Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 16 šķērsošana katru dienu
  59 min
  Saņemt cenu
 • 12 šķērsošana katru dienu
  1 h
  Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

 • Batam - Tanah Merah
  9 šķērsošana katru dienu
  45 min
  Saņemt cenu
 • 9 šķērsošana katru dienu
  45 min
  Saņemt cenu
 • Waterfront - Harbour Front
  1 šķērsošana katru dienu
  1 h
  Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Batam Singapūras Harbourfront prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Batam uz Singapūras Harbourfront. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Batamas Singapūras Harbourfront maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Batam uz Singapūras Harbourfront prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Batam Singapūras Harbourfront ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Batam

Batam ir sala Indonēzijā, un lielākā pilsēta Riau salas provincē. Tas ir tikai 20km attālumā no Singapūras southcoast, piešķirot tai vieglu piekļuvi Singapūrā, izmantojot prāmi. Tā ir tikai maza sala ar kopējo platību 276 kvadrātjūdzes, bet iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Kā ar lielāko daļu šajā jomā salās, Batam piedāvā saviem apmeklētājiem skaisti skaidrs jūras un dažādi ūdens sporta, lai jūs varētu piedalīties.

Jūs varat noķert prāmi no Batam Center ostā, Singapūra Harbor ostā. Jūs varat rezervēt prāmi uz vai no Batam ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Par Singapūras Harbourfront

Batam ir sala Indonēzijā, un lielākā pilsēta Riau salas provincē. Tas ir tikai 20km attālumā no Singapūras dienvidu piekrastē, piešķirot tai vieglu piekļuvi Singapūrā, izmantojot prāmi. Tā ir tikai maza sala ar kopējo platību 276 kvadrātjūdzes, bet iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Kā ar lielāko daļu šajā jomā salās, Batam piedāvā saviem apmeklētājiem skaisti skaidrs jūras un virkne ūdens sporta, lai jūs varētu piedalīties.