Batam Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Batam Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Prāmji no prāmju ostas Batam Indonēzijā, buras uz un no Singapūras Harbourfront ostas ar Wavemaster, Batamas Fast Ferry un Majestic Fast prāmjiem. Zemāk varat redzēt pilnu sarakstu ar atiešanas visiem adresātiem un degustators mūsu labākās cenas.

  • Batam Prāmji
  • Batam Prāmji
  • Batam Prāmji

Par Batam

Batam ir sala Indonēzijā, un lielākā pilsēta Riau salas provincē. Tas ir tikai 20km attālumā no Singapūras southcoast, piešķirot tai vieglu piekļuvi Singapūrā, izmantojot prāmi. Tā ir tikai maza sala ar kopējo platību 276 kvadrātjūdzes, bet iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Kā ar lielāko daļu šajā jomā salās, Batam piedāvā saviem apmeklētājiem skaisti skaidrs jūras un dažādi ūdens sporta, lai jūs varētu piedalīties.

Jūs varat noķert prāmi no Batam Center ostā, Singapūra Harbor ostā. Jūs varat rezervēt prāmi uz vai no Batam ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Prāmji uz un no Batam

Wavemaster piedāvā modernus prāmjiem uz un no Batam Indonēzijā, Singapūrā. Uz kuģa Jūs varat atpūsties vai ārpus, ar sēdvietām pieejamo pasažieriem laiku pārceltuves.

Batam Fast Ferry darbojas augsta ātrgaitas kuģiem, katrs aprīkots ar gaisa kondicionieri VIP telpā, borta kino un bāru apkalpo atspirdzinājumus un uzkodas.

Majestic Fast Ferries darbojas augsta ātruma pakalpojumi katru dienu, ar moderno kuģu aprīkotas ar greznām iekārtām, lai padarītu jūsu ceļojums tik komfortablu, cik vien iespējams.

Batamas ostu iekārtām

Batamas centrs osta atrodas Batamas centrs pilsēta, kura tika izveidota valdība, lai salas centrs biznesa un iepirkšanās. Ja jums atrast sev pie ostas agri tur ir daudz ko darīt, ar lielu Mall, lielveikalu un pārtikas tirdzniecības vietās.

Nokļūšana Batam

Sala ir tikai maza un ar automašīnu būtu nepieciešams mazāk nekā stundu, lai nokļūtu no vienas puses uz otru. No jūsu viesnīcas, mēs ieteiktu vai nu iegūt taksometru vai autobusu (Sunlong vai King Long) uz prāmju ostas.

Batam Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Batam Fast Ferry

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Majestic Fast Ferry

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Sindo Ferry

Batam Center Ferry Terminal, Lubuk Baja Timur, Tlk. Tering, Batam Kota, Kota Batam, Kepulauan Riau, , Indonesia

WaveMaster

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia