Batam Fast Ferry

Batam Fast Ferry
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Batamas Fast Ferry darbojas prāmjiem uz Batam, Harbour Bay, Sekupang un NongsaPura Indonēzijā un Singapūrā Harbourfront in Singapūra. AFerry vienmēr lētas cenas Batamas Fast Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Batam Fast Ferry Maršruti

   Uz kuģa ar Batamas Fast Ferry

   Batamas Fast Ferry darbojas 15 prāmjus, kas darbojas katru dienu no Singapūru un Indonēziju, ar jaudu sākot no 140 līdz 338 pasažieriem par katru kuģi. Ar ātrgaitas kuģi var sasniegt ātrumu līdz 28 mezgliem.

   kuģa, katrs prāmis ir aprīkots, lai nodrošinātu greznu braucienu. Saimniecība ietver gaisa kondicionētāju VIP zāli, borta kinoteātris un bārs, kurā pasniedz uzkodas un uzkodas.

   Tātad, vai jūs izvēlaties Singapūras Harbourfront uz Batamas prāmi, tad NongsaPura Tanaheraha serviss, vai jebkura cita Batamas Fast Ferry buru, jūs noteikti atradīsiet daudz ar AFerry!