Bastia uz Toulon Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 7 krustojumi katru nedēļu
    9 h 45 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Bastia uz Toulon cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Bastia uz Toulon prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bastia līdz Tulonas. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bastia uz Toulon maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bastia uz Toulon prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bastia uz Toulon ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bastia

Bastia ir galvenais osta salā, un tika dibināta 1380 ar atveidojums. Šodien, tas sasaista Korsikas salā uz Franciju un Itāliju, izmantojot dažādus prāmju pakalpojumu, no kuriem visi var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Bastia ir visas šarmu vecā Vidusjūras pilsētu ar tās šaurajām ieliņām jāpapildina ar augstu ēku, kuru zemu elegance inhanced ar krāsotām slēģi. Tā ir dzīva vieta, kur jūs doties pastaigā pēc savas gribas. Apskates objekti ir vietas vecās ostas, tirgus, Saint Nicolas vieta, katedrāle Sv Marijas un Saint Cross velve.

Par Toulon

Toulon ir aizraujoši pilsēta ar skaistu ostu un Mont Faron fonā. Kabeļu automašīnām ir pieejami Mont Faron, par fantastisku panorāmas skatu, kā arī uz zoo. Vecpilsēta ir gājēju zona ar seno strūklakas, laukumiem, ikdienas tirgus, terase kafejnīcas un spēcīgu Provençal justies. Toulon lepojas atmosfēras viduslaiku ielām, dzīvīgu pārtikas kultūru ietekmē liels Ziemeļāfrikas kopienā un skaistas smilšu pludmales.

Toulon piedāvā plašu vēsturiskām vietām, aktivitātēm un ekskursijām, piemēram, mūzikas festivālos, Laikmetīgās mākslas muzejs , Jūras muzejs un katedrāle. Ste. Sanary sur Mer, Le Pradet un la Valette du Var trīs diezgan ciemati ap Toulon vērts apmeklēt.

Bez Toulon ir daudz lielisku veikali, tirdzniecības centri, antikvariāti un tirgiem, kā arī restorāni un naktsklubi . Skaistas smilšu pludmales ir tikai 20 minūšu attālumā no pilsētas centra, un ir aprīkoti ar visām sporta un arī laivu braucieni ir pieejami.