Bastia uz Savona Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 krustojumi katru nedēļu
    7 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Bastia uz Savona cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Bastia uz Savonas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bastia līdz Savonas. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bastia uz Savonas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bastia uz Savona prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bastia uz Savona ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bastia

Bastia ir galvenais osta salā, un tika dibināta 1380 ar atveidojums. Šodien, tas sasaista Korsikas salā uz Franciju un Itāliju, izmantojot dažādus prāmju pakalpojumu, no kuriem visi var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Bastia ir visas šarmu vecā Vidusjūras pilsētu ar tās šaurajām ieliņām jāpapildina ar augstu ēku, kuru zemu elegance inhanced ar krāsotām slēģi. Tā ir dzīva vieta, kur jūs doties pastaigā pēc savas gribas. Apskates objekti ir vietas vecās ostas, tirgus, Saint Nicolas vieta, katedrāle Sv Marijas un Saint Cross velve.

Par Savonas

Savona ir viena no svarīgākajām pilsētām, ostām un rūpniecības centriem Ziemeļeiropā Itālijas reģionā Ligūrijas uz Vidusjūru. Tas atrodas apmēram 25 jūdzes no Dženovas. Savona ir daļa no provinces ar vislielāko mežsaimniecības segumu visā Itālijā.

Savona ir pazīstama jau kopš sākuma romiešu laikiem. Viduslaikos tas bija plaukstoša svarīgs tirdzniecības centrs, līdz sakāva un anektēja Dženovā 1528. vietējiem objektiem Savonas ir 16.gadsimta pils un katedrāle (16.-19. Gs.).