Bastia Nicas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    5 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Bastia uz Nicu cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Bastia Nicas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bastia līdz Nicas. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bastia Nicas maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bastia uz Nice prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bastia uz Nicu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bastia

Bastia ir galvenais osta salā, un tika dibināta 1380 ar atveidojums. Šodien, tas sasaista Korsikas salā uz Franciju un Itāliju, izmantojot dažādus prāmju pakalpojumu, no kuriem visi var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Bastia ir visas šarmu vecā Vidusjūras pilsētu ar tās šaurajām ieliņām jāpapildina ar augstu ēku, kuru zemu elegance inhanced ar krāsotām slēģi. Tā ir dzīva vieta, kur jūs doties pastaigā pēc savas gribas. Apskates objekti ir vietas vecās ostas, tirgus, Saint Nicolas vieta, katedrāle Sv Marijas un Saint Cross velve.

Par Nicas

Nica ir 5. lielākā pilsēta Francijā, un viens no visvairāk apmeklētajām pilsētām pēc Parīzē, galvenokārt angļu, amerikāņu, skandināvu un itāļu tūristiem. Nice lepojas Izsakās balto smilšu pludmales un netālu no slavenās pilsētas Cannes.

Pirms 2000 gadiem, iedzīvotāji no Marseļas ieguva Nice no Itālijas, un to sauca NIKAIA pēc Nike, grieķu dieviete uzvaru. Nice vienmēr ir bijusi apstrīdēta teritorija; ilgu laiku, tā bija daļa no Itālijas un galu galā 1861. gadā; tas tika pievienots Francijas impērijas.

Nice piedāvā dažādas aktivitātes un ērtības no izmitināšanas un ēdināšanas, iepirkšanās, sauļoties un peldēties. Kinoteātri, teātri, opera un muzeji ir visas jūsu durvīm solis. Alternatīvi jūs varat vienkārši pastaigāties gar Promenade des Anglais un baudīt burvīgu skatu.

Nicā ir daudz skaistu kvadrātu apmeklēt, tostarp Place Massena, kas ir viens no visvairāk pārstāvja Nicas vai iespaidīgu Tete au Carré, ēkas Louis Nucera bibliotēkā. Ir daudzas svarīgas muzejiem Nice, piemēram, Marka Šagāla, Matisse, muzejs Modernās mākslas un Massena. Lai gan šajā reģionā, jūs varat arī apmeklēt Pablo Pikaso un Antibes muzejs.