Bastia uz Livorno Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    4 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 7 krustojumi katru nedēļu
    3 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Zemas Bastia Livorno cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Bastia uz Livorno prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bastia līdz Livorno. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bastia uz Livorno maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bastia Livorno prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bastia Livorno ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bastia

Bastia ir galvenais osta salā, un tika dibināta 1380 ar atveidojums. Šodien, tas sasaista Korsikas salā uz Franciju un Itāliju, izmantojot dažādus prāmju pakalpojumu, no kuriem visi var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Bastia ir visas šarmu vecā Vidusjūras pilsētu ar tās šaurajām ieliņām jāpapildina ar augstu ēku, kuru zemu elegance inhanced ar krāsotām slēģi. Tā ir dzīva vieta, kur jūs doties pastaigā pēc savas gribas. Apskates objekti ir vietas vecās ostas, tirgus, Saint Nicolas vieta, katedrāle Sv Marijas un Saint Cross velve.

Par Livorno

Livorno prāmju osta atrodas Toskānas reģiona ziemeļaustrumu rietumu daļā Itālijas uz austrumu krastā Ligūrijas jūras, aptuveni 50 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Korsikas. Jūs varat saņemt bieži atiet no Livorno uz Ziemeļāfriku, Korsiku un Sardīniju, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Livorno, ir viens no svarīgākajiem prāmju ostas Itālijā piedāvā atiet uz gan Korsiku un Sardīniju un ir arī viena no valsts galvenajām ostas pilsētām. Livorno ieskauj skaista jūra un dabu ar brīnišķīgu ainavu, ieskaitot bagātīgu parkiem.

Jūs varat noķert prāmi no Livorno prāmju ostas uz Bastia, Golfo Aranci, Barselonu, Porto Vecchio un Olbia un līdz Tanger Med (Maroka) ar prāmja operatoru Korsika-Sardīnija Ferries, Grimaldi Prāmji Prestige un Moby Lines un Kapraja ar Toremar.

Kravas Līderi Club ir deklarēta Livorno prāmju ostas kā lielākā ostas reģionā, jo to struktūru un iekārtu vietā, kas rūpējas, lai jebkāda veida kuģa un nodot jebkādu kategoriju preces.