Bastia Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bastia Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Bastia ar AFerry. Prāmji uz Bastia, Korsikā, ir pieejami no Elba, Francijā un Itālijā. Jūs varat veikt prāmi uz Bastia no Dženovas, Livorno, Marseļu, Nicu, Piombino, Portoferraio, Savona un Toulon.

Bastia prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Bastia ir vada Corsica Linea, Corsica-Sardīnija Ferries, La Meridionale un Moby Lines. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Bastia, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Bastia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ile Rousse un Porto Vecchio, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Korsikas Linea un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Bastia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bastia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Livorno - Bastia
(Moby Lines)
121 €
  • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. - Tr, 23.9.2020.
  • Automašīna + 2
Toulon - Bastia
(Corsica-Sardinia Ferries)
92 €
  • Rezervēts: Sv, 6.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 20.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1

Īpašie piedāvājumi

  • Bastia Prāmji
  • Bastia Prāmji
  • Bastia Prāmji

Par Bastia

Bastia ir galvenais osta salā, un tika dibināta 1380 ar atveidojums. Šodien, tas sasaista Korsikas salā uz Franciju un Itāliju, izmantojot dažādus prāmju pakalpojumu, no kuriem visi var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Bastia ir visas šarmu vecā Vidusjūras pilsētu ar tās šaurajām ieliņām jāpapildina ar augstu ēku, kuru zemu elegance inhanced ar krāsotām slēģi. Tā ir dzīva vieta, kur jūs doties pastaigā pēc savas gribas. Apskates objekti ir vietas vecās ostas, tirgus, Saint Nicolas vieta, katedrāle Sv Marijas un Saint Cross velve.

Prāmji uz un no Bastia

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija ar flotes piecu pasažieru prāmjiem. Atkarībā no maršruta jūs atradīsiet dažādus restorānus uz kuģa, bērnu jomās, bāriem iekšpusē un uz klāja. Daži prāmji ir arī masāžas salonus.

CMN La Meridionale s flote trīs kuģu visu piedāvā plašas kabīnes un virkni ērtiem sēdekļiem, kvalitātes ēdienus, kas gatavoti uz klāja, kinoteātris un plašas atpūtas telpas.

Viss Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumus, spēles telpas un restorāni, kas piedāvā dažādus gardus reģionālās un starptautiskās virtuves ēdienus. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejamas arī Jūsu komfortam.

Bastia ostu iekārtām

Bastia Ferry Port piedāvā virkni pasažieru facilties.

Getting līdz Bastia

Bastia ir savienots ar pārējo Korsikas ar labu ceļu tīklu. Ir savienojumi starp četrām galvenajām pilsētām Bastia, Ajaccio, Calvi un Ile Rousse.

Bastia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

La Meridionale

Gare Maritime F, 20200 Bastia, Corsica

Corsica Linea/La Meridionale

Gare Maritime F, 20200 Bastia, Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime F, 20200 Bastia, Corsica

Moby Lines

Gare Maritime F, 20200 Bastia, Corsica

Corsica Linea

Nouveau Port - B.P. 57, 20289 Bastia, Corsica