Barra Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Atrodas pie dienvidu galu Outer salām, Barra var nokļūt ar prāmi no Eriskay. Tas ir iespējams, vislabāk pazīstama ar savu zelta pludmales, smilšu pļavām, savvaļas ziedi un izturīgs interjeru.

Pārvietošanās Barra

Laivu braucieni uz Mingulay, Eriskay un Barra Head var sakārtot pēc Barra laivu braucienus. Ir arī divi automašīnu nomas uzņēmumi, kas darbojas uz salas, kas ir, ko Peter Brown Kāslbeja kas piegādā automašīnu uz jebkuru daļu salas un Margaret Macmillan, kam ir floti 15 automašīnām. Tomēr, ja nespēj vai nevēlas braukt, tad ir iespēja izvēlēties, vai nu taksometru pakalpojumiem, kas ir pieejami no inkubatora s Taxis.

Īpašie piedāvājumi

  • Barra Prāmji
  • Barra Prāmji
  • Barra Prāmji

Par Barra

Kad jūs ieradīsieties pie Kāslbeja Barra galvenā ostas pilsēta, jūs redzēsiet salu slavenākajiem orientieri, Kisimul pils. Pils tika uzbūvēta ar Macneil no Barra uz 15.gs. un paliek ģimenē jau šodien.

Barra pieder vairāki pasākumi vasaras mēnešos, ieskaitot Barra Live, kas salu mūzikas festivālā, jūlijā laikā.

Barra Karte

Skatīt karti

Ostu adreses