Barra uz Eriskay Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Barra uz Eriskay prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Barra uz Eriskay. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Barra uz Eriskay maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Barra uz Eriskay prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Barra uz Eriskay ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Barra

Kad jūs ieradīsieties pie Kāslbeja Barra galvenā ostas pilsēta, jūs redzēsiet salu slavenākajiem orientieri, Kisimul pils. Pils tika uzbūvēta ar Macneil no Barra uz 15.gs. un paliek ģimenē jau šodien.

Barra pieder vairāki pasākumi vasaras mēnešos, ieskaitot Barra Live, kas salu mūzikas festivālā, jūlijā laikā.

About Eriskay

Eriskay ir apdullināšanu vieta. Catch to saulainā dienā ar lieliem debesis, zilo jūru un balto smilšu pludmales, un jūs atklāt to, ko vārds "idilliska" īsti nozīmē. Tas ir kaut kur jūs vēlaties atgriezties, un, lai gan tuvumā Barra nāk ļoti tuvu, Eriskay ir izcelt jebkura ekskursijā Western Isles.