Bari pie Jonijas salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Jonijas salās

Jonijas salas atrodas pie rietumu krastu Grieķiju, un ietver salām Kefalonijas, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada, Paxi un Ithaka. Šie skaisti Grieķijas salām ir bagāta un krāsaina vēsture. Pagātne okupācija britu un franču valodā ir devis salām atšķirīgu noskaņu, kas ir diezgan atšķiras no citām grieķu arhipelāgiem.

Salas ir slavens ar to skaidri zilajiem ūdeņiem, ilgi skaistas smilšainas pludmales, ko norobežo klintis, interesantiem ciematiem un apdullināšanu laukos. Katram Jonijas sala ir tā pašu unikāls šarms un starp tiem, viņiem ir viss, kas jums, iespējams, varētu vēlaties no brīvdienām Grieķijas salām. Kāpēc ne izmēģināt salu lēciena, lai attēlotu būtību katras salas?