Bari uz Patras Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 7 krustojumi katru nedēļu
    16 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bari uz Patras prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bari līdz Patras. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bari uz Patras ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bari uz Patras prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bari pie Patras ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Patras

norēķins var datēti vismaz 4000 gadus, ja centrs mūsdienu Patras tagad stāv. Tomēr, neskatoties uz šo seno mantojumu, Patras ir ļoti moderna pilsēta: tā bija pirmā pilsēta Grieķijā ieviest elektriskais tramvajs un tika nosaukts Eiropas kultūras galvaspilsēta 2006. gadā