Bari Melnkalnei Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Melnkalnes

Melnkalne ir viena no jaunākajām valstīm Eiropā, bet tajā pašā laikā ir sena un atšķirt vēsture.

Tā lepojas kultūras pagātne ir apvienota ar dinamisku un aizraujošu politisko nākotni - un kas var aizmirst Melnkalnes daudz aizraujošu iekļaušanu Eirovīzijā. Ja nekas cits, pārliecina jūs, lai ņemtu laiku, lai izpētītu šo valsti, jums ir vismaz iet uz darbu, kur uz zemes šādas mūzikas dīvainībām nāca no!

Ostrog klosteris ir vērts apmeklēt. Šajā sešpadsmitā gadsimta ēka atrodas uz klints, un jau sen ir sēdeklis no Serbijas pareizticīgo baznīca. Tas ir viens no slavenākajiem klosteriem reģionā.

Skadar ezers ir lielākais saldūdens ezers Balkānos. Jūs varat saņemt šeit ar sabiedrisko transportu, un, kad jūs esat ieradies, ir nesalīdzināmi iespējas putnu vērošanu.

Montenegro Travel Guide

Kļūstot neatkarīga tikai 2006. gadā , Melnkalne ir viena no jaunākajām valstīm Eiropā. Tā ir gan bagāta sajūtu kultūras mantojuma un progresīva optimismu sveicina nākotni ar cerību.

Ideja Melnkalnes pastāv jau vairāk nekā 1000 gadus. Tomēr maza valsts Melnkalnes bieži ir bijis bandinieks lielākos pilnvaru reģionā. Lai gan tas ir pie reizes izraisīja par daudz asiņu zudums, tas ir atstājis arī aiz kultūras bagātību, kas vienkārši begs pieredzējuši.