Bari uz Igoumenitsa Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 7 krustojumi katru nedēļu
    8 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bari uz Igoumenitsa prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bari līdz Igoumenitsa. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bari uz Igoumenitsa maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bari uz Igoumenitsa prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bari uz Igoumenitsa ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Igoumenitsa

Igoumenitsa ir skaista neliela piekrastes pilsēta ar daudz zaļo, fantastisku pludmales ar skaidru zilajiem ūdeņiem un zaļo kalnos ap pilsētu.

Tās sākotnējais senais nosaukums agrāk Titani. 4. centure BC laikā tā bija viena no svarīgākajām pilsētām Thesprotis Karalistē. Interesanti senvietas var viegli nokļūt no Igoumenitsa. Viena no vietām, vērts apmeklēt ir arheoloģisko izrakumu vieta Phanote ir apmēram 20km no Igoumenitsa.