Bari Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bari Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Bari ar AFerry. Prāmji uz Bari, Itālijā, ir pieejami no Albānijas, Horvātijas, Grieķijas, Melnkalni un Jonijas salās. Jūs varat veikt prāmi uz Bari no Bar, Korfu, Dubrovnik, Durres, Igoumenitsa, Patras un Zante.

Bari prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Bari ir vada Adria Ferries, Anek Īpaši ātrs, Grandi Navi VELOCI, Jadrolinija un Ventouris Ferries. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Bari, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Bari, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Brindisi un Pescara, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Adria Prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Bari ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bari būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Bari Prāmji
  • Bari Prāmji
  • Bari Prāmji

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Bari ostas iekārtām

Bari Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas, lai passengers.The ostas Bari ir moderna un daudzfunkcionāla osta, kas ir 2 pilnībā aprīkotas uzgaļi un 2 jauni kruīza kuģa piestātnes stadijā.

Prāmji uz un no Bari

Eiropas Seaways flote sastāv no diviem kuģiem F/B Apollon un F/B Ionis . Abi šie kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.

Jadrolinija prāmji nodrošina ērtu izmitināšanu kajītēs vai luksusa numuri. Naktis mūzikas un dejas var bija uz kuģa, papildus dažādas citas spēles un izklaides. Ir arī bagātīgs lielisku ēdienu sagatavoti uz kuģa ar Jadrolinija šefpavāra.

Montenegro Lines kuģi ir pilnībā aprīkoti kuģi, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu uz klāja, tostarp kvalitātes kabīnes un aviokompānija stila sēdekļi, plašas atpūtas un restorāni apkalpo vietējās delikateses un starptautiskās virtuves ēdienus, vai jūs iedomātā pilnu maltīti vai vienkārši uzkodas.

uz kuģa Superfast prāmju jūs atradīsiet pilnu diapazons iekārtām. Papildus izvēli ērtas kajītes un sēdekļu jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restuarants un bāri. Vasaras mēnešos jūs varētu arī apsvērt iespēju veldzēties on-klāja peldbaseinu, lai tiešām sāktu savu atvaļinājumu ar splash.

Ja uz klāja Ventouris prāmju jūs atradīsiet jaunākās kreisēšanas iespējas, tostarp plaša un grezna privātu vannas kabīnes, ērts panorāmas atpūtas telpas, pilnu klāstu restorāniem, kas piedāvā vietējās un starptautiskās virtuves ēdienus un beznodokļu veikalus kopā ar dažādām izklaides iespējām.

Adria Ferries " divi kuģi atradīsiet kabīnes no visaugstākajiem standartiem ar privātām dušu un vannas istabu un atsevišķu gaisa kondicionieri. Ar kuģi piedāvā arī ērtas sēdvietas ar Satelīta TV un filmas parādīts galvenajā zālē. Papildus beznodokļu veikalu, jūs atradīsiet arī pašapkalpošanās restorāns uz kuģa un bāros un atpūtas zonām. Vasarā varat swin baseinā vai iegūt saules iedegumu par SAUĻOŠANĀS klāja.

vienu Venezia Lines " 3 ātrgaitas katamarāni, jūs atradīsiet plašus gaisa kondicionieri atpūtas telpas, bāri, restorāni un beznodokļu iepirkšanos. Par katamarāni ir jaunākās gaisa spilveniem tehnoloģijas, kas ļauj viņiem sasniegt lielāku ātrumu līdz pat 40 mezgliem ar ievērojamākajiem komforta līmeni.

Anek Lines ' flote lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi visi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Viņu prāmji ir arī pilns a la carte un pašapkalpošanās restorāni, kafejnīca, bāri, veikali, un vasaras mēnešos jūs pat varat veldzēties prāmja baseinā uz klāja vai vienkārši sākt agri savu sauli, iedegumu par vienu no SAUĻOŠANĀS klājiem.

No kuģa ir kāds no Adriatica Traghetti Ferries " divi kuģu jūs atradīsiet plašu pakalpojumu klāstu, tostarp spēļu laukumus bērniem, beznodokļu iepirkšanās un bāriem. Par Adriatica I , jūs pat atrast angļu krogs. Adriatica Traghetti Prāmji kuģi ir aprīkoti apkalpošanas restorāni, bāri un atpūtas zonas. Vasaras mēnešos jūs arī varētu apsvērt ņemot krituma prāmja baseinā vai iegūt saules iedegumu par SAUĻOŠANĀS klāja.


Tātad rezervēt Bari prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliska cenas gadu!

Nokļūšana Bari

atrodas uz "papēža" Itālijas Bari piedāvā reisu uz Grieķiju, Horvātiju, Albāniju un Melnkalni, izgriežot daudzas garas stundas braukšanas. Visi šie prāmji var rezervēt tiešsaistē viegli ar AFerry

Jūs varat veikt autoceļa A14 un veic izvešanas iezīmētas Bari Nord. Lai iegūtu Bari jūs varat veikt arī Adrijas maršrutu, provinču ceļiem SS16.

Tuvākā dzelzceļa stacija Bari prāmju osta ir Bari Centrālā dzelzceļa stacija (kas atrodas apmēram 3 km attālumā no Bari prāmju ostas Piazza Moro ). No šejienes ņemt

Bari Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Adria Ferries

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Adriatica Traghetti

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

ANEK Superfast

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

European Seaways

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Montenegro Lines

Corso Antonio de Tullio, 70122, Bari, Italy

Grandi Navi Veloci

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Jadrolinija

Corso Vittorio Veneto - Area Marisabella, 70120, Bari, Italy

Tirrenia di Navigazione

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Venezia

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy

Ventouris Ferries

Corso Antonio de Tullio, 70120, Bari, Italy