Bari uz Horvātiju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Horvātiju

Horvātija ir viens no visvairāk dažādu ainavu un kultūras Eiropā.

Jūs varat izpētīt apdullināšanu Adrijas piekrasti vai iepazīt UNESCO pasaules mantojuma vietu Dubrovnik vai vienkārši chill out pludmalēs ar ūdens sporta veidiem vai vienkārši sauļoties.

Horvātija ir arī mājas apbrīnojamo savvaļas dzīvniekiem, piemēram, savvaļas vilki, lāči un dažādu sugu putnu.

ir gandrīz neierobežots skaits lietas, lai redzētu, Horvātijā un labākais veids, kā to darīt, ir, velosipēdu vai pārgājienā gar Dalmācijas piekrastē.

Ja tas nav jūsu lieta, tad ir senatnīgs pludmales atpūsties, elpu aizraujošas ciemi, lai izpētītu un ainava, kas liks jums saprast, kāpēc Horvātija tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas daļās.