Bari uz Bar Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    11 h
    Saņemt cenu

Getting labāko cenu par jūsu Bari Bar prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bari līdz Bar. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bari uz Bar maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bari uz Bar prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bari uz Bar ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Bar

Bar ir piekrastes pilsēta un osta Melnkalnē dienvidos. Pilsēta nav ļoti liels, ar aptuveni 18000 iedzīvotāju, bet ir daudz lietas, kas redzēt un darīt, tostarp vecpilsētas Bar, Haj Nehaj cietoksnis un pili karaļa Nikola. Un, protams, Bārs piedāvā brīnišķīgas pludmales ar kristāldzidru ūdeni -. Tipiski reģiona

Ja plāno palikt uz dažām dienām vai vairāk, jūs atradīsiet daudz iespējas no viesnīcām un viesu istabas, kā arī restorāni un bāri.