Bari Albānijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bari

Visa reģions Bari ir izkaisīta ar dažādām interesantām vietām, lai redzētu. Basilica di San Nicola, Svētās Sabinus baznīca (celta bizantiešu stilā), Petruzzelli teātris (grand opera), un Castello Svevo (Norman-Hohenstaufen pils) ir tikai daži no šiem objektiem.

Par Albānijas

Albānija, kas ir salīdzinoši neskarta masu tūrismu mierīgu un gleznainu galamērķi. Albānija lepojas daudzveidīgu ainavu; ar skaistām pludmalēm, apdullināšanas kalnu ainavu un gleznainu ezeriem un mežiem.

Albānija ir tipisks Vidusjūras klimats ar karstām sausām vasarām un vēsām, mitrām ziemām. Gar krastu jūs atradīsiet vidējās vasaras temperatūras ap 30 grādiem pēc Celsija.

Tas viss padara to par ideālu vietu, lai apmeklētu ar prāmi, it īpaši, ja jūs vēlaties, lai apvienot tipisku pludmales brīvdienas ar kaut ko mazliet vairāk interesantu un piedzīvojumu.

Neaizmirstiet, ka ir maršruti pieejami no Albānijas, ka jūs varat pasūtīt ar AFerry, ar prāmju Itāliju .