Barcelona uz Sardīniju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Barselonu

Barselona ir pilsēta Spānijas Katalonijas reģionā, un ir viens no Spānijas, vai pat Eiropā ir, visskaistākā un dinamiskas pilsētām. Barcelona ir kontrastu pilsēta, kas ir redzams tās arhitektūru, laulības gotikas tapas un mūsdienu līknes, tai skaitā slaveno - Sagrada Familia.

Barcelona ir sadalīts divās daļās. Vecais pilsēta, kas ir pilsētas sirds, ir iepirkšanās, kafejnīcas un muzejus. Tad tur ir Port Vell, kas piedāvā bāri, restorāni, veikali, IMAX teātris un lielākais akvārijs Eiropā, ne pārāk tālu no galvenās Barselonas prāmju ostas.

Par Sardīniju

Sardīnija ir otra lielākā Vidusjūras sala (pēc Sicīlija), un ir konstitucionāla daļa Itālijā

Sardīnija ir sena un bagāta vēsture. cilvēku joprojām iepazīšanās apmēram 250,000 Britu Kolumbijā ir atrasti uz salas.

Sardīnija ir kalnaina un auglīga sala, kas bauda siltu, Vidusjūras klimats un piesaista daudzus apmeklētājus ar savu skaisto ainavu, vēsturiskās vietas un patīkamu piekrastes kūrortiem.

Sala noteikti pārsūdzēt visi dabas mīlētājiem, vai vēlaties jūru, nikns upes, kalni, pauguri vai mežus.

Getting savu pārgājienu zābaki un klīstot apkārt ainava ir ļoti ieteicams jebkuram vizīti Sardīnijā.

Ja esi Sardīnijā atpūsties tad nav jābaidās, jo vietējie restorāni nodrošina lielu klāstu pārtiku. Maz ticams, ka tomēr jums tiks pasniegta līdz 7 vakarā, tāpēc nav agri pusdienas!