Barcelona San Antonio Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Barselonu

Barselona ir pilsēta Spānijas Katalonijas reģionā, un ir viens no Spānijas, vai pat Eiropā ir, visskaistākā un dinamiskas pilsētām. Barcelona ir kontrastu pilsēta, kas ir redzams tās arhitektūru, laulības gotikas tapas un mūsdienu līknes, tai skaitā slaveno - Sagrada Familia.

Barcelona ir sadalīts divās daļās. Vecais pilsēta, kas ir pilsētas sirds, ir iepirkšanās, kafejnīcas un muzejus. Tad tur ir Port Vell, kas piedāvā bāri, restorāni, veikali, IMAX teātris un lielākais akvārijs Eiropā, ne pārāk tālu no galvenās Barselonas prāmju ostas.

Par San Antonio

Pilsētā ir lielākais un liveliest tūristu kūrorts uz salas. Pazīstams kā `San An ', lai tūkstošiem britu klubu apmeklētāji, kas ir cēlušās šeit katru vasaru, kūrorta pareizi sauc Sant Antoni de Portmany. Tās garš, plats līcis ir izklāta ar bāriem, restorāniem un daudzdzīvokļu ēdināšanas galvenokārt jaunajiem britu tūristiem.

Ir dažas nelielas smilšainas pludmales kūrortā, un iespaidīgu pludmales Cala Conta, Cala Bassa un Cala Tarida ir īsa prāmi braukt prom.

jūlijs un augusts ir labākie mēneši, lai apmeklēt tiem, kas meklē buzzing naktsdzīvi, bet mēnešos maijā un jūnijā un septembrī un oktobrī ir vispopulārākais ar ģimenēm, pāriem un gados vecākiem apmeklētājiem.