Barcelona uz Oran Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • neregulārie pārbraucieni
    16 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Par Barselonu

Barselona ir pilsēta Spānijas Katalonijas reģionā, un ir viens no Spānijas, vai pat Eiropā ir, visskaistākā un dinamiskas pilsētām. Barcelona ir kontrastu pilsēta, kas ir redzams tās arhitektūru, laulības gotikas tapas un mūsdienu līknes, tai skaitā slaveno - Sagrada Familia.

Barcelona ir sadalīts divās daļās. Vecais pilsēta, kas ir pilsētas sirds, ir iepirkšanās, kafejnīcas un muzejus. Tad tur ir Port Vell, kas piedāvā bāri, restorāni, veikali, IMAX teātris un lielākais akvārijs Eiropā, ne pārāk tālu no galvenās Barselonas prāmju ostas.


Par Oran

Oran atrodas ziemeļrietumu Alžīriju, Vidusjūras piekrastē, un tā ir galvaspilsēta Oran provincē. Oran ir bijusi krāsains pagātni, redzot nodarbošanās no spāņu, osmaņu un franču valodā. Šodien Oran ir nozīmīgs tirdzniecības centrs, ar savu starptautisko ostu piedāvā daudz pasažieru un kravas pārvadājumu pakalpojumus.

Oran bagātā vēsture ir atstājis pilsētu ar bagātību vēsturisku un kultūras bagātību, no kuriem slavenākais ir 17.gs. Qasr el-Bey (turpmāk Bey pils). Arī labi vērts apmeklēt, ir Santa Cruz Spānijas baznīcu un pilsētas daudzi muzeji un mošejas.

Oran ir aprīkota ar daudzām iekārtām tūristiem, un ir plašs viesnīcas, kinoteātri, teātri, mākslas centri un restorāni


Getting labāko cenu par jūsu Barselonā līdz Oran prāmju

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Barselonas līdz Oran. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Barselonas uz Oran maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Barselonā Oran prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Barcelona uz Oran ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .