Barcelona uz Maroku Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Barselonu

Barselona ir pilsēta Spānijas Katalonijas reģionā, un ir viens no Spānijas, vai pat Eiropā ir, visskaistākā un dinamiskas pilsētām. Barcelona ir kontrastu pilsēta, kas ir redzams tās arhitektūru, laulības gotikas tapas un mūsdienu līknes, tai skaitā slaveno - Sagrada Familia.

Barcelona ir sadalīts divās daļās. Vecais pilsēta, kas ir pilsētas sirds, ir iepirkšanās, kafejnīcas un muzejus. Tad tur ir Port Vell, kas piedāvā bāri, restorāni, veikali, IMAX teātris un lielākais akvārijs Eiropā, ne pārāk tālu no galvenās Barselonas prāmju ostas.

Par Maroku

Maroka atrodas Ziemeļāfrikā visvairāk rietumu punktā, kas robežojas ar Alžīriju un Mauritāniju. Maroka ir daudzveidīgu ainavu, sākot no smilšainām pludmalēm auglīga līdzenumi uz iespaidīgo Atlas kalnu grēdu, kas iet caur centru valstī.

Marokas tirgi ir vērts apmeklēt. Ir paredzams, ka jūs kaulēties maziņš mazliet precēm (oriģināls lūdzot cena var būt jebkas līdz 50 reizēm faktisko paredzamo cenu jebkuras preces). Tas, protams, fantastisks ziņas visiem wannabe māceklis kandidāti, kuri plāno savas brīvdienas.

Arī mēģināt hammam. Turku pirtis ir sociālie tvaika pirtis, kurus var atrast visā valstī. Tos uzskata daudzi ir būtiska daļa no ceļojuma uz Maroku. Lielākā daļa turku pirtis ir viena dzimuma.

Maroka, ceļojumi, atpūta

Maroka ir pieredzējusi pieplūdums tūristu pēdējo gadu laikā; Smilšainās pludmales un dinamiskas pilsētas padara Maroku populārs galamērķis ar apmeklētājiem no visas pasaules, kuri ganāmpulka Maroku piedzīvot silto klimatu un bagāto kultūru, ka valsts piedāvā.

Say vārdu Maroka un jūs bieži sagaidīs ar vairākiem tukšo izskatās un neizprot izteiksmes. Pieminēt, tomēr pilsētu Kasablankas un jums tiks apbalvoti ar nostalģisku smaidu, jo prāti ir nodotas atpakaļ uz vienu no tautas iecienītāko filmu. Par Marakešā pieminēšana atgādinās cilvēkiem eksotisko tirgu liesmojošām ar vietas un smaržo pēc arābu pasaulē. Par Tangier osta atgādinās cilvēkiem gara rinda slavenu cilvēku, kas pulcējās iegūt mazliet šarmu šo Āfrikas valsti, no Churchill Jimi Hendrix.

Kā jūs varat redzēt, Maroka ir vieta, kur iet!