Barcelona uz Livorno Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Barselonā uz Livorno prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Barselonas līdz Livorno. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Barselonas uz Livorno maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Barselonas uz Livorno prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Barcelona Livorno ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Barselonu

Barselona ir pilsēta Spānijas Katalonijas reģionā, un ir viens no Spānijas, vai pat Eiropā ir, visskaistākā un dinamiskas pilsētām. Barcelona ir kontrastu pilsēta, kas ir redzams tās arhitektūru, laulības gotikas tapas un mūsdienu līknes, tai skaitā slaveno - Sagrada Familia.

Barcelona ir sadalīts divās daļās. Vecais pilsēta, kas ir pilsētas sirds, ir iepirkšanās, kafejnīcas un muzejus. Tad tur ir Port Vell, kas piedāvā bāri, restorāni, veikali, IMAX teātris un lielākais akvārijs Eiropā, ne pārāk tālu no galvenās Barselonas prāmju ostas.

Par Livorno

Livorno prāmju osta atrodas Toskānas reģiona ziemeļaustrumu rietumu daļā Itālijas uz austrumu krastā Ligūrijas jūras, aptuveni 50 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Korsikas. Jūs varat saņemt bieži atiet no Livorno uz Ziemeļāfriku, Korsiku un Sardīniju, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Livorno, ir viens no svarīgākajiem prāmju ostas Itālijā piedāvā atiet uz gan Korsiku un Sardīniju un ir arī viena no valsts galvenajām ostas pilsētām. Livorno ieskauj skaista jūra un dabu ar brīnišķīgu ainavu, ieskaitot bagātīgu parkiem.

Jūs varat noķert prāmi no Livorno prāmju ostas uz Bastia, Golfo Aranci, Barselonu, Porto Vecchio un Olbia un līdz Tanger Med (Maroka) ar prāmja operatoru Korsika-Sardīnija Ferries, Grimaldi Prāmji Prestige un Moby Lines un Kapraja ar Toremar.

Kravas Līderi Club ir deklarēta Livorno prāmju ostas kā lielākā ostas reģionā, jo to struktūru un iekārtu vietā, kas rūpējas, lai jebkāda veida kuģa un nodot jebkādu kategoriju preces.