Barcelona uz Alžīriju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Barselonu

Barselona ir pilsēta Spānijas Katalonijas reģionā, un ir viens no Spānijas, vai pat Eiropā ir, visskaistākā un dinamiskas pilsētām. Barcelona ir kontrastu pilsēta, kas ir redzams tās arhitektūru, laulības gotikas tapas un mūsdienu līknes, tai skaitā slaveno - Sagrada Familia.

Barcelona ir sadalīts divās daļās. Vecais pilsēta, kas ir pilsētas sirds, ir iepirkšanās, kafejnīcas un muzejus. Tad tur ir Port Vell, kas piedāvā bāri, restorāni, veikali, IMAX teātris un lielākais akvārijs Eiropā, ne pārāk tālu no galvenās Barselonas prāmju ostas.

Par Alžīrija

Alžīrija atrodas Ziemeļāfrikas piekrastē un piedāvā daudzas populāras pludmales kūrorti, piemēram, Oran, Alžīras un Ghazaouet.

Aptuveni 85% no valsts veido Sahāras tuksneša, kas ir mājvieta daudzām nomadu ciltis.

daudzveidīgā daba Alžīrijas ainavu, no apdullināšanu pludmales un piekrastes pilsētām uz Pirmās iespaidīgs Sahāras tuksnesis, piesaista arvien vairāk apmeklētāju valstij katru gadu.

Apmeklējot Alžīrija ir unikāla pieredze, ka jums nebūs aizmirst!

Ir vairāki maršrutiem no Alžīrijas, ka jūs varat rezervēt ar AFerry, ar prāmjiem Spānija un Francija .