Bar Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bārs Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Bar ar AFerry. Prāmji uz Bar, Melnkalnē, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Bar no Bari.

Bārs Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Bar ir vada Jadrolinija. Kad jūs meklēt prāmi uz Bar, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Bar prāmji ar Jadrolinija ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bar būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Bar Prāmji
  • Bar Prāmji
  • Bar Prāmji

Par Bārs

Bar ir piekrastes pilsēta un osta Melnkalnē dienvidos. Pilsēta nav ļoti liels, ar aptuveni 18000 iedzīvotāju, bet ir daudz lietas, kas redzēt un darīt, tostarp vecpilsētas Bar, Haj Nehaj cietoksnis un pili karaļa Nikola. Un, protams, Bārs piedāvā brīnišķīgas pludmales ar kristāldzidru ūdeni -. Tipiski reģiona

Ja plāno palikt uz dažām dienām vai vairāk, jūs atradīsiet daudz iespējas no viesnīcām un viesu istabas, kā arī restorāni un bāri.

Prāmji uz un no Bar

Bar atrodas uz krastu mazā valstī Melnkalnes. No šejienes jūs varat saņemt prāmi uz dienvidiem no Itālijas, izgriežot vairākus simtus jūdžu ceļot pa zemi. Jūs varat atrast zemākās piedāvājumus šiem prāmjiem ar AFerry.

Montenegro Lines kuģi ir pilnībā aprīkoti kuģi, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu uz klāja, tostarp kvalitātes kajītes un aviosabiedrībai stila sēdekļi, plašas atpūtas un restorāniem, kas piedāvā vietējās delikateses un starptautiskās virtuves ēdienus, vai jums iedomātā pilnu maltīti vai vienkārši uzkodas. Vecais pilsēta un cietoksnis ir labi vērts apmeklēt, iepazīšanās atpakaļ vairākus simtus gadu.

Bar ostas iekārtām

Bar osta joprojām ilgtermiņa renovācijai, tāpēc iespējas ir diezgan pamata. Taču pilsēta nav tālu, kur var atrast visas iespējas, jums ir nepieciešams. Bārs prāmju osta ir arī specializētu pasažieru termināli ar modernām iekārtām

Nokļūšana Bar

Ir regulāra autobusu no gar visu krastu uz Bar. Ir arī dažādi nakts un dienas vilcienu satiksme no daudzām pilsētām Melnkalnes bārā, no kuras jūs varat saņemt savieno autobusu uz ostu. Osta ir labi savienota ar dzelzceļu un autoceļus, ar tiešu dzelzceļa piekļuvi Belgradā.

Bārs Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Montenegro Lines

Obala 13. jula bb, Bar, 85000, Montenegro

Jadrolinija

Obala 13. jula bb, Bar, 85000, Montenegro